З 07 вересня 2020 року, по листопад місяць, у школі проходять ВИБОРИ президента школи, депутатів до учнівської міської ради, голів об’єднань спілки школярів «Світанок». Головним завданням ділової гри «Вибори», є переконання молодих людей в тому, що брати участь у виборах – це їх обов’язок перед суспільством, у якому вони живуть. Важливим результатом проведення гри «Вибори», є отримання навиків участі у виборчому процесі. Навчально-ділова гра «Вибори» сприяє підвищенню рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців; підвищенню інтересу до інституту виборів у школярів; сприяє вихованню у підлітків активної життєвої позиції. На пост президента школи зареєструвалося 4 кандидати, - це:
Іллюхіна Анастасія, учениця 8-В класу, Голда Мілана, учениця 8-А класу, Семенченко Тимофій, учень 9-А класу, Музиченко Анастасія, учениця 10 класу. Вибори Президента школи є розповсюдженим методом навчання школярів виборчому праву та виборчому процесу. І треба відмітити, що найбільш ефективним. Дійсно, ця гра сприяє підвищенню рівня правового виховання й виховання громадянської позиції.
Вибори 2020 відбудуться ……
Як організовується та проводиться ділова гра «Вибори»? Для цього створюється виборча комісія, яка опрацьовує заповнені бюлетені: хто отримав найбільшу кількість голосів — стає президентом, меншу кількість — віце-президентом. Із початку вересня триває передвиборча кампанія, кандидати (учні 8-10 класів), лідери, старанні у навчанні, активні у позакласній і позаурочній роботі, з високими моральними якостями, виступають зі своєю виборчою Програмою.
Кандидати на пост голів об’єднань спілки школярів «Світанок»: Шараєвська Аліна, (9-А кл.), Однорог Ангеліна, (9-А кл.), Кирилюк Едуард, (9-А кл.), Світлова Юлія, (9-А кл.), Фришко Діана, (9-А кл.). Вибори можна порівняти із лабіринтом, з якого дуже важко знайти вихід. Є чудовий вислів: «Найсильніший той, хто має силу керувати самим собою». Отже, на президента школи покладається дуже велика відповідальність, і про це завжди треба пам’ятати. Є давня притча про те, як один учень спіймав метелика і утримуючи його у руках, підійшов до свого вчителя з питанням: «Скажіть, будь ласка, вчителю, який метелик у мене в руках – мертвий чи живий», - учень був готовий будь-що довести свою істину. Учитель йому спокійно відповів: «Все в твоїх руках». Пам’ятайте, сьогодні для вас усіх наступив такий час, коли ви повинні вирішити долю нашої шкільної організації, обрати гідного президента, проявити свою громадянську активність. Все у ваших руках! |