Середа, 22.11.2017, 12:03
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

Навігація
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Телефон довіри
Посилання
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Нас відвідали
free counters
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Розклад уроків.

Розклад уроків 2017-2018 н.р. 

Графік

роботи  шкільних гуртків та секцій БЗШ І-ІІІ ступенів № 22 на ІІ семестр 2017/2018 н.р.

 

пп

Гурток, секція

Керівник

Пн.

(каб.)

Вт.

(каб.)

Сер.

(каб.)

Чет.

(каб.)

Пт.

(каб.)

Суб.

(каб.)

1.

«Ексклюзив»

 

Дакал Л.П.

3 год.

 

15.30-17.00

к.108

15.30-17.00

к.108

 

 

 

2.

Хореографічний ансамбль танцю «Беліссімо»

Бреус Т.О.

2 год.

 

16.00-17.00

к.103

 

 

 

16.00-17.00

к.103

3.

Фольклор та етнографія України

Козаченко О.А.

1 год.

 

 

15.30-16.30

к.205

 

 

 

4.

«Юний еколог»

Зінченко В.П.

3 год.

 

15.30-16.30

к.204

15.30-16.30

к.204

15.30-16.30

к.204

 

 

5.

Музейна справа

Заремба О.М.

3 год.

 

 

 

14.30-15.30

к.307

14.30-16.30

к.307

 

6.

«Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

Шматко І.В.

2 год.

14.30-15.30

к.118

 

 

 

14.30-15.30

к.118

 

7.

«Основи медіа грамотності»

Петрова В.І.

2 год.

   

14.00-16.00

к.403

 

 

 

8.

Гурток інтелектуально-розвиваючих ігор «Унікум»

Коломієць Т.В.

2 год.

14.30-15.30

к.420

 

 

 

14.30-15.30

к.420

 

9.

«Креатив»

Уляніцька Р.М.

2 год.

 

 

 

15.30-17.30

к.108

 

 

10.

«Крокус»

Холоша А.А.

3 год.

 

16.00-17.30

спорт.зал

16.00-17.30

спорт.зал

 

 

 

11.

Євроклуб «Ми»

Валентенко О.І.

2 год.

 

15.00-16.00

к.118

15.00-16.00

к.118

 

 

 

12.

«Непосиди»

Незвиська Л.В.

2 год.

 

 

 

13.45-15.45

к.317

 

 

 

 

Розклад виховних годин класоводів та класних керівників 1-11 класів

на 2017/2018 н.р.

 

Клас

Класний керівник, класовод

Кабінет

День тижня, час

1-А

Подоляко О.А.

214

четвер,12-45-13-30

1-Б

Колісник М.С.

213

четвер,12-45-13-30

1-В

Дубова О.В.

320

четвер,12-50-13-30

2-А

Григулець С.М.

216

четвер,12-50-13-30

2-Б

Семененко Ю.Ю.

316

понеділок,13-40-14-25

2-В

Кириленко О.Д.

217

четвер,13-40-14-25

3-А

Семенюк І.В.

416

четвер,13-40-14-25

3-Б

Макарова І.І.

317

понеділок,13-30-14-25

3-В

Яременко Т.С.

418

четвер,13-40-14-25

3-Г

Стовбецька Т.В.

318

понеділок,13-40-14-25

4-А

Доміловська В.М.

314

понеділок,13-40-14-25

4-Б

Січкар Л.В.

215

понеділок,13-40-14-25

4-В

Саміленко І.М.

314

понеділок,13-40-14-25

4-Г

Леонідова С.О.

417

Понеділок 13-40-14-25

5-А

Юрківська С.Л.

304

понеділок,13-40-14-25

5-Б

Паш О.С.

405

п’ятниця,13-40-14-25

5-В

Малета Ю.В.

305

четвер,13-40-14-25

6-А

Дакал Л.П.

303

четвер,14-30-15-15

6-Б

Джура О.Г.

308

понеділок,13-40-14-25

середа 14-30-15-15

6-В

Халявінська Л.П.

301

понеділок,14-30-15-15

7-А

Козаченко О.А.

205

понеділок,13-40-14-25

четвер, 14-35-15-15

7-Б

Зінченко В.П.

306

вівторок,14-30-15-15

7-В

Біланенко Л.В.

117

Понеділок 8-10-9-50

14-30-15.15

8-А

Петрова В.І.

403

понеділок,14-30-15-15

8-Б

Заремба О.М.

307

понеділок,14-30-15-15

9-А

Блажко О.І.

402

понеділок,14-30-15-15

9-Б

Фесюк О.П.

404

понеділок,14-30-15-15

9-В

Синєгуб Р.П.

302

понеділок,14-30-15-15

10

Нагорна Т.В.

203

понеділок,14-30-15-15

11

Парасюк Р.Й.

204

понеділок,14-30-15-15

 

 

Гаряча лінія
Захист прав дітей
Нова школа
Фонд "22 елемент"
Облік фондів
Пошук
Розклад дзвінків
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Наш час
Погода