Субота, 23.02.2019, 21:37
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

Навігація
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Телефон довіри
Посилання
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Нас відвідали
free counters
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

План роботи школи

Програма розвитку

Білоцерківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів№ 22  Білоцерківської міської ради Київської області на 2018-2020 роки


Річний план роботи школи (2018/19 н.р.)

Розділ ІІ. Управління школою.

Розділ ІІІ. Забезпечення конституційного права громадян на освіту, соціальний захист дітей.

Розділ ІV. План позанавчальної роботи

Розділи VІ, VІІ. Робота з громадськістю, шефами, спонсорами. Фінансово-господарська діяльність.


До планування виховної роботи (ІІ семестр)


До 30 річниці виведення військ з Афганістану, вшанування громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав,

пам’яті Героїв Небесної Сотні


План заходів до відзначення  Дня Державного Герба України в БЗШ І-ІІІ ступенів №22 у 2018/2019 н.р.


План роботи Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 з 18.02.2019 р. по 22.02.2019 р.

 

Зміст

Термін виконання

Відповідальний

 

 

Розділ І. Загальноміські заходи

1

Предметно-методичний сервіс НМЦ:

- для вчителів історії та основ здоровя

 

- для вихователів ГПД

- соціальних педагогів

 

18.02.2019 о 09.15 БНВО «Перша Білоцерків.гімназія»

19.02.2019 о 14.00 БЗШ №17

19.02.2019 10.00 БСПМШ №16

 

Колосова О.Г.

 

Литвин Ю.Р.

Пекельна В.І.

 

2

Участь у семінарі-практикумі для керівників закладів загальної середньої

20.02.2019 о 9.30 БСЗШ №19

Кучма Г.В.

 

3

Патріотична година «Ті спогади, - то вічний серця біль», для учнів 7-А класу

18.02.2019 о 14.45 рай.бібліот

Дакал Л.П.

 

4

Участь у заходах до Дня памяті Героїв Небесної Сотні, історико-краєзнавчій конференції «Зима, що нас змінила»

21.02.2019

Блажко О.І.

 

 

Розділ ІІ. Управління школою

1

Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з трудового навчання та обслуговуючої праці (1-4 та 5-11 класи)  

Протягом тижня

Петруненко Л.М.

Міхно Т.П.

 

2

Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з зарубіжної літератури (5-11 кл)  

Протягом тижня

Кучма Г.В.

 

3

Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з фізичної культури

(1-4 та 5-11 класи)

Протягом тижня

Петруненко Л.М.

Кучма Г.В.

 

4

Контроль за роботою вчителів, які атестуються

Протягом тижня

Атестац.комісія

 

5

Нарада класних керівників та класоводів

18.02.2019 о 14.30 каб.118

Петруненко Л.М.

Кучма Г.В.

 

 

Розділ ІІІ. Загальношкільні заходи з учасниками навчально-виховного процесу

1

Підготовка до шкільного тижня педагогічної майстерності вихователів ГПД

До 22.02.2019

Петруненко Л.М.

Вихователі ГПД

 

2

Тиждень педагогічної майстерності учителів 1-х класів

Протягом тижня

Петруненко Л.М.

Класоводи 1-х кл.

 

3

Тиждень педагогічної майстерності учителів природничо-математичного циклу

Протягом тижня

Міхно Т.П.

Учителі-предметн.

 

4

Збори старостату (4-10 кл.)

18.02.2019 о 11.35

Коломієць Т.В.

 

5

Літературний спогад «Проведи мене через майдан», приурочений памяті Героїв Небесної Сотні, для лідерів учнівського самоврядування 7-10 класів (по 6 учнів від класу)

20.02.2019 о 11.55 бібліотека

Коломієць Т.В.

Кваша Н.А.

Кравченко Т.В.

 

6

Підготовка до Дня Державного Герба України (заходи за окремим планом)

Протягом тижня

Коломієць Т.В.

Колосова О.Г.

 

7

Навчання лідерів учнівського самоврядування спілки школярів «Світанок»

18.02.2019 о 14.35 каб.420

Коломієць Т.В.

 

8

Зустріч з творчим колективом «Ташакор». Пісенний марафон «Афганські тюльпани» для учнів

6-7 класів

22.02.2019 о 13.40 акт.зала

Коломієць Т.В.

Класні керів.6-7 кл.

Учителі-предметн.

 

9

Старт шкільного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»

Протягом тижня

Коломієць Т.В.

Зінченко В.П.

 

10

Міжнародний день рідної мови у школі (за окремим планом)

20.02.2019

Коломієць Т.В.

Петруненко Л.М.

Кваша Н.А.

 

11

Методична рада творчої групи за підготовку рою до І (міського) етапу гри «Джура» 10 кл.

18.02.2019 о 15.00 каб.118

Блажко О.І.

Лістовець Н.В.

Задержинський В.В.

Парасюк Р.Й.

Холоша А.А.

Бичкова О.О.

 

12

Консультування учнів 9-х класів за результатами визначення професійної спрямованості

Протягом тижня

Шматко І.В.

 

13

Лекція лікаря-гінеколога для дівчат 7-А,Б класів

20.02.2019 о 13.45 каб.118

Пекельна В.І.

 

Черговий клас по школі – 6-В (Співак Н.С.)                 

Гаряча лінія
Захист прав дітей
Нова школа
Фонд "22 елемент"
Облік фондів
Пошук
Розклад дзвінків
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Наш час
Погода