Понеділок, 26.02.2018, 00:15
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

Навігація
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Телефон довіри
Посилання
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Нас відвідали
free counters
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

П'єдестал пошани

Результати

ІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 н.р.



 Переможці та призери шкільних олімпіад з основ наук серед випускників початкової школи у 2016/2017 навчальному році 
№ п/п
Прізвище та імя учня
Клас
Місце
Предмет
Учитель
1.
Дяченко Назар
4-В
1
природознавство
Дубова О.В.
2.
Дідківський Ілля
4-В
2
Дубова О.В.
3.
Стамбуляк Маргарита
4-В
3
Дубова О.В.
4.
Дяченко Назар
4-В
1
українська мова
Дубова О.В.
5.
Шкляренко Даря
4-В
2
Дубова О.В.
6.
Троць Ілля
4-А
3
Яценко С.М.
7.
Голда Милана
4-А
1
літературне читання
Яценко С.М.
8.
Гецко Артем
4-А
2
Яценко С.М.
9.
Стамбуляк Маргарита
4-В
3
Дубова О.В.
10.
Дідківський Ілля
4-В
1
математика
Дубова О.В.
11.
Дяченко Назар
4-В
2
Дубова О.В.
12.
Семенченко Дмитро
4-А
2
Яценко С.М.
13.
Макарчук Дмитро
4-А
3
Яценко С.М.
                    Результати участі учнів  у міських олімпіадах з основ наук серед випускників початкової школи  у 2016/2017 навчальному році
№ п/п
Прізвище та імя учня
Клас
Місце
Предмет
Учитель
1.
Дяченко Назар
4-В
4
українська мова
Дубова О.В.
2.
Дяченко Назар
4-В
1
природознавство
Дубова О.В.
3.
Голда Милана
4-А
8
літературне читання
Яценко С.М.
4.
Дідківський Ілля
4-В
3
математика 
Дубова О.В.
                    Результативність виступу команди школи у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін за останні роки

Навчальний рік

Кількість членів команди

Кількість призових місць

Всього

І

ІІ

ІІІ

2012/2013

58

1

2

-

3

2013/2014

65

6

2

4

9

2014/2015

44

3

3

4

10

2015/2016

49

5

4

6

15

2016/2017

58

4

6

8

18

За результатами участі команди школи на ІІ (міському) етапі з предметних олімпіад кількість призових місць склала 18 (31,03%), що на 0,43 % більше у порівнянні з минулим навчальним роком ( у 2015\2016 н.р. призових місць було 15  (30,6 %). 
Переможцями  та призерами стали:
1.    Положайко Діана  (8-В кл.) з української мови та літератури (вч.Халявінська Л.П.)  - ІІІ місце.
2.    Спиридонова Аліна (11 кл.) з української мови та літератури (Ткаченко Ю.В.)- ІІІ місце.
3.    Груша Анастасія (10 кл.) з української мови та літератури (вч.Халявінська Л.П.)  - І місце.
4.    Груша Анастасія (10 кл.) з біології  (вч. Савчук Л.М.)  - ІІ місце.
5.    Груша Анастасія (10 кл.) із зарубіжної літератури (вч. Синєгуб Р.П.)  - І місце.
6.    Груша Анастасія (10 кл.) з англійської  мови  (вч. Джура О.Г.)  - ІІ місце.
7.    Рашківська Владислава (8-А кл.) із зарубіжної літератури (вч. Синєгуб Р.П.)  - ІІІ місце.
8.    Врублівська Олександра (8-А кл.) із образотворчого мистецтва (вч. Дакал Л.П.) – ІІІ місце.
9.    Рашківська Владислава (8-А кл.)  з історії України  (вч. Блажко О.І.)  - ІІ місце.
10.    Груша Анастасія (10 кл.) з історії України  (вч. Яковлева О.Г.)  - ІІІ місце.
11.Груша Анастасія (10 кл.) з географії (вч Парасюк Р.Й.) – І місце.
12.Мовчан Євгенія (8-А кл.) з географії (вч Парасюк Р.Й.) – ІІ місце.
13.Груша Анастасія (10 кл.) з хімії  (вч. Зінченко В.П.) – ІІ місце
14.Груша Анастасія (10 кл.) з правознавства  (вч. Яковлева О.Г..) – ІІ місце.
15.Груша Анастасія (10 кл.) з мови національних меншин (російська) (вч. Синєгуб Р.П.)- І місце.
16.Рашківська Владислава (8-А кл.)  з хімії (вч. Паш О.С.) – ІІІ місце.
17.Верлан Юлія (11 кл.) з хімії (вч. Паш О.С.) – ІІІ місце.
18.Верхоглядов Семен (9-А кл.)  з інформаційних технологій (вч. Муляр А.С.) – ІІІ місце.
12  вчителів школи підготували переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: Паш О.С.(2 призери), Яковлева О.Г. (з 2-х  предметів), Халявінська Л.П. ( 2 призери),  Синєгуб Р.П.( з 2-х предметів), Парасюк Р.Й. (2 призери), Ткаченко Ю.В.,  Савчук Л.М.,Зінченко В.П., Дакал Л.П., Джура О.Г., Муляр А.С., Блажко О.І. по 1 призеру.


 Участь в обласному етапі учнівських олімпіад брала учениця 10-го класу Груша Анастасія з чотирьох предметів географії, російської мови, зарубіжної літератури, української мова та літератури. Вона виконала завдання на високому рівні і посіла ІІ місце з географії (вч.Парасюк Р.Й.), російської мови (вч.Синєгуб Р.П.), української мови та літератури (вч.Халявінська Л.П.) і ІІІ місце з зарубіжної літератури (ІІІ місце) тим самим показала стовідсотковий якісний показник  участі в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
    Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 13.03.2017 № 84 «Про участь учнів Київської області, членів оргкомітету та членів журі в IV  етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році» Груша Анастасія взяла участь у предметній олімпіаді з української мови та літератури, отримавши диплом  ІІІ ступеня (вч.Халявінська Л.П.).
    Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових та соціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової  майстерності, затвердженого  наказом  Міністерства освіти і науки від 22.09.2011 
№ 1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції від 17.11.2011  за № 1318/20056, наказу управління   освіти  і  науки  Білоцерківської  міської  ради   Київської   області   № 155 
від 26.12.2016  «Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2016/2017 н.р.» та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виявлення та підтримки обдарованої  учнівської  молоді, залучення їх до науково-дослідницької та експериментальної роботи в грудні 2016 року учні школи взяли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Білоцерківського територіального відділення МАН України.
    На І етап конкурсу-захисту представлено 3 науково-дослідницьких роботи у 3 секціях у 3 відділеннях. Минулого навчального року було подано 3 науково-дослідницькі роботи з 3 секціях у 3 відділеннях.
    Відповідно до рішення журі конкурсу-захисту були визначені місця учасників:
1.    Пустовіт Віталіна (9-Б кл.) – секція математика, вчитель Мартинюк В.В. (учасник).
2.    Спиридонова Аліна (11 кл.) – секція української мови, ІІ місце, вчитель 
Ткаченко Ю.В.
3.    Вареник Артем (11 кл.) – секція технологічні процеси та перспективні технології, (учасник), вчитель Фесюк О.П.
Відповідно до наказу  управління  освіти і  науки  Білоцерківської міської  ради  Київської  області від 20.10.2016  № 126 «Про  проведення І-ІІ етапів VIІ  Міжнародного  мовно-літературного  конкурсу учнівської  та  студентської  молоді  імені Т.Г.Шевченка у 2016/2017 навчальному році», з метою виявлення мовно-літературної підготовленості  конкурсантів, володіння ними художнім словом, 20 листопада 2016 року 7 учнів школи (5-11 класи) у ІІ (міському) етапі VІІ Міжнародному  мовно-літературному  конкурсу  учнівської   та  студентської   молоді імені Т.Г. Шевченка. 
Відповідно  до  протоколу засідання журі  ІІ  (міського) етапу VІІ Міжнародному  мовно-літературному  конкурсу  учнівської   та  студентської   молоді імені Т.Г. Шевченка. від 20 листопада 2016 року учні школи посіли такі місця:
1.    Беленок Софія (5-Б клас) – 12 місце (учитель Козаченко О.А.)
2.    Ковалик Карина (6-В клас) – ІІ місце (учитель Ткаченко Ю.В.)
3.    Темченко Олександра (7-А клас) – 9 місце (учитель Козаченко О.А.)
4.    Козійчук Софія (8-В клас) – 4 місце (учитель Халявінська Л.П.)
5.    Лужецька Вікторія (9-Б клас) – 10 місце (учитель Сюрха Т.А.)
6.    Груша Анастасія ( 10 клас) – І місце (учитель Халявінська Л.П.)
7.    Василенко Євгенія (11 клас) – І місце (учитель Ткаченко Ю.В.)
Учасники продемонстрували творчі знання життя й творчості відомого українського митця Т.Г.Шевченка, вміння з написанні  власних висловлень, народних дум, творів-роздумів, пов’язаних з творчістю митця. 
Призерами Конкурсу  стали:
1.    Ковалик Карина (6-В клас)
2.    Груша Анастасія (10 клас)
3.    Василенко Євгенія (11 клас)
У десятку кращих конкурсантів міста увійшли: Темченко Олександра (7-А клас), Козійчук Софія (8-В клас)  та Лужецька Вікторія (9-Б клас).
На виконання Указу Президента України від 09 лис¬топада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яци¬ка», По¬ложення про Між¬на¬род¬ний кон¬курс з української мови імені Петра Яцика, за¬твердженого наказом Міністерства освіти і науки Ук¬раїни від 13.03.2008 ро¬ку № 168 «Про затвердження Положення про Міжнародний ко¬н¬¬курс з ук¬ра¬їн¬сь¬кої мови імені Петра Яцика», зареєстрованого в Міністерстві юстиції Укра¬ї¬ни 15.07.2008 року № 643/15334, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від  12 жовтня 2016 року № 1/11-13227 «Про проведення ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», відповідно до на¬казу департаменту ос¬віти і науки Київської об¬лас¬ної дер¬жав¬ної адміністрації від 17.10.2016р. № 322 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016/2017 навчальному ро¬ці», наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 20.10.2016 № 127  «Про проведення ІІ етапу ХVІІ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016/2017 навчальному році» та   з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народу 16.11.2016 року у 3-11 класах був проведений І (шкільний) етап конкурсу.
    У І етапі конкурсу взяли участь 128 ( 14,6%) учнів 3-11–х класів.
    Переможцями та призерами І (шкільного) етапу конкурсу стали 30 учнів (додаток 1).
Низькі результати у І етапі конкурсу показали школярі 3-А класу Кубар А. (кл. Доміловська В.М.); 3-Б – Колосов В. (кл. Січкар Л.В.); 3-В – Клочко В. (кл. Саміленко І.М.); 3-Г – Войцехівська М., Салова К., Скакун М., Приходько Є. (кл. Леонідова С.О.); 4-А – Гецко А. (кл. Яценко С.М.); 4-Б – Шолом В., Моцний Р. (кл. Цимбал О.Ю.); 6-А кл.- Навроцька Софія Софія (вч. Козаченко О.А.), 5-А – Бойко Яніна (вч. Ткаченко Ю.В.),  7-А кл.- Темченко Олександра ( вч. Козаченко О.А.), 9-А кл. – Козубенко Яна ( вч. Козаченко О.А.),8-Б кл. – Мовчан Євгенія (вч. Заремба О.М.), 10 кл. – Колосова Вероніка (вч. Халявінська Л.П.), 11 кл. – Василенко Євгенія (вч. Ткаченко Ю.В.).
    На ІІ (міський) етап конкурсу було направлено 9 учнів. Усі вони виконали запропоновані завдання та посіли такі місця (додаток 2).
    Найкращі результати показали учні 3-А, 4-В, 7-А та 11 класі

Гаряча лінія
Захист прав дітей
Нова школа
Фонд "22 елемент"
Облік фондів
Пошук
Розклад дзвінків
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Наш час
Погода