Понеділок, 30.03.2020, 18:20
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

Навігація
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Телефон довіри
Посилання
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Нас відвідали
free counters
Статистика
Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0
Форма входу

Міжнародний конкурс імені Т.Г. Шевченка

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 22

БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

НАКАЗ

 

27.11.2019                                                                                                                 № 253

 

Про підсумки участі учнів 5-11 класів

у І (шкільному) та ІІ (міському) етапах

Х Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської молоді 

імені Т.Г.Шевченка

у 2019/2020 навчальному році

           

На виконання Указу Президента України від 30.10.2010 № 928/2010 «Про Міжнародний мо­вно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді іме­ні Тараса Ше­вченка», відповідно до По­ложення про Міжнародний мо­вно-лі­те­ра­турний конкурс учнів­­сь­­кої та студентської мо­лоді імені Тараса Шевченка, за­тве­р­д­же­ного по­ста­новою Кабі­нету М­і­­ні­стрів України від 01.06.2011 № 571, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 30.09.2019 № 1/9-615 «Про проведення Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до наказу  Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 15.10.2019 № 263 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2019/2020 навчальному році», наказів Управління  освіти і науки  Білоцерківської  міської  ради від 16.10.2019 № 161 «Про проведення І-ІІ етапів Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Т.Г. Шевченка у 2019/2020 навчальному році», від 26.11.2019  № 191 «Про підсумки ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка» та  з метою гідного вшанування пам’яті митця 06 листопада 2019 року у 5-11 класах був проведений І (шкільний) етап конкурсу.

            У ході підготовки вчителями української мови та літератури були складені  завдання різного типу та рівня складності.

            У І  (шкільному) етапі конкурсу взяли участь 83 здобувачі освіти. Найбільш активними були школярі 5-9-х класів. Переможцями та призерами І (шкільного) етапу конкурсу став 21 здобувач освіти (додаток 1).

На ІІ (міський) етап Х Міжнародного  мовно-літературного  конкурсу  учнівської   та  студентської   молоді імені Т.Г. Шевченка  було направлено 7 учнів-переможців І етапу конкурсу з кожної паралелі 5-11 класів.

Відповідно  до  протоколу засідання журі ІІ (міського) етапу Х Міжнародного  мовно-літературного  конкурсу  учнівської   та  студентської   молоді імені Т.Г. Шевченка від 17 листопада 2019 року школярі закладу освіти посіли такі місця:

  • Ярмоленко Катерина Андріївна (5Б клас) – 10 місце (учитель Халявінська Л.П.)
  • Козоріз Діана Олександрівна (6В клас) – 5 місце (учитель Халявінська Л.П.)
  • Олійник Софія Олексіївна (7В клас) – 14 місце (учитель Поліщук І.С.)
  • Алексієнко Дмитро Ігорович (8Б клас) – 12 місце (учитель Козаченко О.А.)
  • Ковалик Карина Олександрівна (9Б клас) – 12 місце (учитель Заремба О.М.)
  • Темченко Олександра Олександрівна (10 клас) – 7 місце (учитель Козаченко О.А.)
  • Мовчан Євгенія Русланівна (11 клас) – 8 місце (учитель Заремба О.М.)

Зважаючи на вищевказане,  

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Нагородити грамотами керівника закладу освіти учнів-переможців та призерів І (шкільного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Т.Г.Шевченка згідно з додатком
  2. До 10.01.2019 керівнику ШМО учителів суспільно-гуманітарного циклу Юрківській С.Л. проаналізувати на засіданні ШМО результати участі здобувачів освіти  у І та ІІ етапах Х Міжнародного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, визначити причини недоліків та розробити заходи з підвищення рівня підготовки учнів до участі в конкурсі.
  3. Учителям української мови та літератури Халявінській Л.П., Ткаченко Ю.В.,  Поліщук І.С., Козаченко О.А, Зарембі О.М. активізувати роботу з подальшого виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, розвитку творчого потенціалу  школярів, підвищення рівня мовно-літературної освіти в закладі.
  4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Петруненко Л.М.

 

КЕРІВНИК ЗАКЛАДУ ОСВІТИ                                        Г.В.КУЧМА

                                                                                                                                          Переможці та призери

І (шкільного) етапу Х Міжнародного

мовно-літературного конкурсу учнівської та

студентської молоді  імені Т.Г.Шевченка

у 2019/2020 навчальному році

 

п/п

Прізвище, ім’я по батькові учасника

Клас

Місце

Учитель

1.

Ярмоленко Катерина Андріївна

5-Б

І

Халявінська Л.П.

2.

Козоріз Діана Олександрівна

6-В

І

Халявінська Л.П.

3.

Олійник Софія Олексіївна

7-В

І

Поліщук І.С.

4.

Алексієнко Дмитро Ігорович

8-Б

І

Козаченко О.А.

5.

Ковалик Карина Олександрівна

9-Б

І

Заремба О.М.

6.

Прядко Карина Сергіївна

10

І

Козаченко О.А.

7.

Мовчан Євгенія Русланівна

11

І

Заремба О.М.

8.

Дронова Анастасія Дмитрівна

5-В

ІІ

Заремба О.М.

9.

Круковська Анастасія Дмитрівна

6-А

ІІ

Халявінська Л.П.

10.

Макарчук Дмитро Олександрович

7-А

ІІ

Заремба О.М.

11.

Добровольська Аліна Олегівна

8-А

ІІ

Халявінська Л.П.

12.

Макарчук Вероніка Олександрівна

9-Б

ІІ

Заремба О.М.

13.

Темченко Олександра Олександрівна

10

ІІ

Козаченко О.А.

14.

Козійчук Софія Олександрівна

11

ІІ

Заремба О.М.

15.

Тищенко Максим Вікторович

5-В

ІІІ

Заремба О.М.

16.

Хоменко Олена Андріївна

6-В

ІІІ

Халявінська Л.П.

17.

Ілюхіна Анастасія Володимирівна

7-Б

ІІІ

Поліщук І.С.

18.

Залізняк Антон Вадимович

8-Б

ІІІ

Козаченко О.А.

19.

Паценко Олександра Олександрівна

9-Б

ІІІ

Заремба О.М.

20.

Паценко Дарина Василівна

10

ІІІ

Козаченко О.А.

21.

Надараса Єлизавета Маханарасівна

11

ІІІ

Заремба О.М.

Гаряча лінія
Захист прав дітей
Нова школа
Фонд "22 елемент"
Облік фондів
Пошук
Розклад дзвінків
Погода