Вівторок, 18.02.2020, 13:44
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

Навігація
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Телефон довіри
Посилання
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Нас відвідали
free counters
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 22

БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

27.11.2019                                                                                                                 № 254

Про підсумки участі учнів 3-11 класів

у І та ІІ етапах ХХ Міжнародного конкурсу

з української мови ім. Петра Яцика

у 2019/2020 навчальному році

            На виконання Указу Президента України від 09 лис­топада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яци­ка», По­ложення про Між­на­род­ний кон­курс з української мови імені Петра Яцика, за­твердженого наказом Міністерства освіти і науки Ук­раїни від 13.03.2008 ро­ку № 168 «Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», зареєстрованого в Міністерстві юстиції Укра­ї­ни 15.07.2008 року № 643/15334, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 07 жовтня 2019 року № 1/9-622 «Про проведення ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 18.10.2019 року № 273 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019/2020 навчальному році», наказів Управління освіти  і  науки  Білоцерківської міської  ради  від 21.10.2019 року № 167 «Про проведення І та ІІ етапів ХХ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019/2020 навчальному році», від 26.11.2019 № 191 «Про підсумки ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка та з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народу 14 листопада 2019 року  був проведений І етап ХХ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

            У ході підготовки були розроблені завдання для учасників конкурсу, які включали в себе види робіт різного типу та рівня складності. Пропоновані завдання сприяли активізації мовленнєвих знань  учнів, вимагали застосування набутих знань з української мови та вияву творчих можливостей школярів.

            У І  (шкільному) етапі конкурсу взяли участь 82 здобувачі освіти. Переможцями та призерами І (шкільного) етапу конкурсу стали 27 школярів (додаток 1).

            На ІІ (міський) етап конкурсу було направлено 9 здобувачів освіти. Призером даного етапу стала учениця 11 класу Поліщук Катерина (уч. Заремба О.М.).

Решта здобувачів освіти, а саме Лебідь Богдан (уч. Литвин Ю.Р.), Простибоженко Кирило (уч. Григулець С.М.), Ніколаєнко Анастасія, Круковська Анастасія, Поліщук Лілія (уч. Халявінська Л.П.), Макарчук Дмитро (уч. Заремба О.М.), Навроцька Софія, Давидюк Юлія (вч. Козаченко О.А.) стали учасниками ІІ  (міського) етапу конкурсу (додаток 2).

            Зважаючи на вищевказане,

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити грамотами керівника закладу освіти учнів-пере­мо­ж­ців і призерів І етапу конкурсу згідно з додатком 1.
  2. Відзначити ефективну роботу вчителя української мови та літератури Заремби О.М. з підготовки учнів до ІІ  (міського)  етапу  ХХ  Міжнародного  конкурсу  з  української мови ім. Петра Яцика.
  3. До 10.01.2019 керівникам ШМО учителів початкових класів та суспільно-гуманітарного циклу Стовбецькій Т.В., Юрківській С.Л. проаналізувати на засіданні ШМО результати участі учнів у І та ІІ етапах конкурсу, визначити причини недоліків та розробити заходи з підвищення рівня підготовки учнів до участі в конкурсі.
  4. Учителям початкових класів та української мови і літератури активізувати роботу з подальшого виявлення творчо обдарованої учнівської молоді.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Петруненко Л.М.

КЕРІВНИК ЗАКЛАДУ ОСВІТИ                                        Г.В.КУЧМА

Переможці та призери І етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови

ім. Петра Яцика

п/п

Прізвище та ім’я учасника

Клас

Місце

Учитель

1.

Лебідь Богдан

3-В

І

Литвин Ю.Р.

2.

Простибоженко Кирило

4-А

І

Григулець С.М.

3.

Ніколаєнко Анастасія

5-Б

І

Халявінська Л.П.

4.

Круковська Анастасія

6-А

І

Халявінська Л.П.

5.

Макарчук Дмитро

7-А

І

Заремба О.М.

6.

Поліщук Лілія

8-А

І

Халявінська Л.П.

7.

Навроцька Софія

9-А

І

Козаченко О.А.

8.

Прядко Карина

10

І

Козаченко О.А.

9.

Поліщук Катерина

11

І

Заремба О.М.

10.

Нікіфоренко Ілля

3-А

ІІ

Подоляко О.А.

11.

Карпіленко Вікторія

4-В

ІІ

Кириленко О.Д.

12.

Пащенко Єлизавета

5-Б

ІІ

Халявінська Л.П.

13.

Козоріз Діана

6-В

ІІ

Халявінська Л.П.

14.

Ілюхіна Анастасія

7-В

ІІ

Поліщук І.С.

15.

Заклюка Дарина

8-А

ІІ

Халявінська Л.П.

16.

Оболонська Марина

9-А

ІІ

Козаченко О.А.

17.

Темченко Олександра

10

ІІ

Козаченко О.А.

18.

Мовчан Євгенія

11

ІІ

Заремба О.М.

19.

Башмакова Дар’я

3-Б

ІІІ

Колісник М.С.

20.

Кривобок Марія

4-Б

ІІІ

Семененко Ю.Ю.

21.

Поліщук Марія

5-А

ІІІ

Поліщук І.С.

22.

Чупира Софія

6-А

ІІІ

Халявінська Л.П.

23.

Шолом Валерія

7-Б

ІІІ

Поліщук І.С.

24.

Алексієнко Дмитро

8-Б

ІІІ

Козаченко О.А.

25.

Ковалик Карина

9-Б

ІІІ

Заремба О.М.

26.

Поліщук Анастасія

10

ІІІ

Козаченко О.А.

27.

Сидоренко Олександра

11

ІІІ

Заремба 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 участі команди учнів

у ІІ ( міському)  етапі ХХ Міжнародного конкурсу

з української мови ім.Петра Яцика

 

Прізвище, ім’я по батькові учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я по батькові учителя, який підготував учня

1.

Лебідь

Богдан Сергійович

3-В

15

Литвин

Юлія Романівна

2.

Простибоженко

Кирило Максимович

4-А

7

Григулець

Світлана Миколаївна

3.

Ніколаєнко

Анастасія Віталіївна

5-Б

13

Халявінська

Людмила Петрівна

4.

Круковська

Анастасія Дмитрівна

6-А

6

Халявінська

Людмила Петрівна

5.

Макарчук

Дмитро Олександрович

7-А

15

Заремба

Олена Миколаївна

6.

Поліщук

Лілія Дмитрівна

8-А

5

Халявінська

Людмила Петрівна

7.

Навроцька

Софія Валеріївна

9-А

10

Козаченко

Олена Анатоліївна

8.

Давидюк

Юлія Сергіївна

10

13

Козаченко

Олена Анатоліївна

9.

Поліщук

Катерина Юріївна

11

3

Заремба

Олена Миколаївна

 

 

 

Гаряча лінія
Захист прав дітей
Нова школа
Фонд "22 елемент"
Облік фондів
Пошук
Розклад дзвінків
Погода