Середа, 13.12.2017, 02:21
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

Навігація
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Телефон довіри
Посилання
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Нас відвідали
free counters
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 22

БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

20.11.2017                                                                                                                № 267

Про підсумки участі учнів 3-11 класів

у І та ІІ етапах ХVІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови ім. Петра Яцика

у 2017/2018 навчальному році

           На виконання Указу Президента України від 09 лис­топада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яци­ка», По­ложення про Між­на­род­ний кон­курс з української мови імені Петра Яцика, за­твердженого наказом Міністерства освіти і науки Ук­раїни від 13.03.2008 ро­ку № 168 «Про затвердження Положення про Міжнародний ко­н­­курс з ук­ра­їн­сь­кої мови імені Петра Яцика», зареєстрованого в Міністерстві юстиції Ук­ра­ї­ни 15.07.2008 року № 643/15334, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 24 жовтня 2017 року № 1/9-564 «Про проведення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказом управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 06.11.2017 № 175 «Про проведення ХVІІІ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018 навчальному році»  та з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народу протягом 14-15 листопада 2017 року у 3-11 класах був проведений І етап конкурсу.

            У ході підготовки були розроблені завдання для учасників І етапу, які включали в себе види робіт різного типу та рівня складності. Пропоновані завдання сприяли активізації мовленнєвих знань  учнів, вимагали застосування набутих знань з української мови та вияву творчих можливостей школярів.

            У І  (шкільному) етапі конкурсу взяли участь 37 % учнів 3-11–х класів.

            Активними були учні 3-А,Б,Г; 4-А класів (кл. Семенюк І.В., Макарова І.І., Стовбецька Т.В., Доміловська В.М.), 5-А, 6-А класів (вч. Козаченко О.А., Заремба О.М.), 7-А, В, 9-А,В кл. ( вч. Козаченко О.А., Ткаченко Ю.В., Заремба О.М., Халявінська Л.П.), 10,11 кл.

 ( Козаченко О.А., Халявінська Л.П.).

            Переможцями та призерами І (шкільного) етапу конкурсу стали 27 учнів (додаток 1).

Низькі результати у І етапі конкурсу показали школярі 3-А класу Поліщук М., Гончар Е., Мороз І., Степура К. (кл. Семенюк І.В.); 3-Б – Полянський Т. (кл. Макарова І.І.); 3-Г – Пащенко Є., Рудійко І.  (кл. Стовбецька Т.В.); 4-А – Костина Я., Чупира С., Волик В. (кл. Доміловська В.М.); 4-Б – Чигирин М., Колосов В. (кл. Січкар Л.В.); 4-В – Чередніченко Я., Іванюша П. (кл. Саміленко І.М.); 6-Б кл. Беленок Софія (вч. Козаченко О.А.), 7-А кл.-  Кваша Богдана (вч. Козаченко О.А.), 5-А кл. – Поліщук Катерина (вч. Заремба О.М.), 8-Б кл. Пустова Марія (вч. Заремба О.М.), 8-А кл. Москалюк Назар  ( вч. Козаченко О.А.), 9-Б кл. – Надараса Єлизавета ( вч. Заремба О.М.), 9-В кл. Сидоренко Олександра (вч. Халявінська Л.П.), 10 кл. – Мельничук Олександра (вч. Козаченко О.А.).

            На ІІ (міський) етап конкурсу було направлено 9 учнів. Усі вони виконали запропоновані завдання та посіли такі місця (додаток 2).

            Переможцями даного етапу стали учениця 4-А класу Круковська Анастасія (уч. Доміловська В.М.),  учениця 10 класу Лужецька Вікторія (уч. Козаченко О.А.), учениця 11 класу Груша Анастасія (уч. Халявінська Л.П.). Ці конкурсанти стали призерами ІІ (міського) етапу конкурсу.

Решта учнів, а саме Козирська Анастасія (уч. Макарова І.І.), Макарчук Дмитро (вч. Заремба О.М.), Алєксєєнко Дмитро (вч. Козаченко О.А.), Навроцька Софія (вч. Козаченко О.А.), Темченко Олександра (вч. Козаченко О.А.), Рашківська Владислава (вч. Заремба О.М) стали учасниками ІІ  (міського) етапу конкурсу.

            Виходячи з вищесказаного,

НАКАЗУЮ:

Нагородити грамотами адміністрації школи учнів-пере­мо­ж­ців і призерів І етапу конкурсу згідно з додатком 1.

  1. Відзначити ефективну роботу вчителів Доміловської В.М., Козаченко О.А., Халявінської Л.П., чиї діти стали переможцями та призерами ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.
  2. До 10.01.2017 керівникам ШМО учителів початкових класів та суспільно-гуманітарного циклу Дубовій О.В., Юрківській С.Л. проаналізувати на засіданні ШМО результати участі учнів у І та ІІ етапах конкурсу, визначити причини недоліків та розробити заходи з підвищення рівня підготовки учнів до участі в конкурсі.
  3. Учителям початкових класів та української мови і літератури залучати до участі в конкурсі більшу кількість дітей, спрямувати методичну роботу на подальше виявлення творчо обдарованої учнівської молоді та розвиток творчого потенціалу школярів.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступників директорів з НВР Петруненко Л.М., Сюрху Т.А.

ДИРЕКТОР ШКОЛИ                                                                                                  Г.В.КУЧМА

Виконавець :     Петруненко Л.М., Сюрха Т.А.     т.33-96-41 т.33-96-43   

Додаток 1

до наказу від 20.11.2017 № 267

 

Переможці та призери

І етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови

ім. Петра Яцика

пп

Прізвище та ім’я учасника

Клас

Місце

Учитель

1.

Козирська Анастасія

3-Б

І

Макарова І.І.

2.

Круковська Анастасія

4-А

І

Доміловська В.М.

3.

Лінкевич Вадим

3-В

ІІ

Яременко Т.С.

4.

Салова Кіра

4-Г

ІІ

Леонідова С.О.

5.

Продан Ілона

3-А

ІІІ

Семенюк І.В.

6.

Скакун Максим

4-Г

ІІІ

Леонідова С.О.

7.

Макарчук Дмитро

5-А

І

Заремба О.М.

8.

Алєксєєнко Дмитро

6-А

І

Заремба О.М.

9.

Навроцька Софія

7-А

І

Козаченко О.А.

10.

Темченко Олександра

8-А

І

Козаченко О.А.

11.

Рашківська Владислава

9-А

І

Заремба О.М.

12.

Лужецька Вікторія

10

І

Козаченко О.А.

13.

Груша Анастасія

11

І

Халявінська Л.П.

14.

Молдаван Діана

5-В

ІІ

Сюрха Т.А.

15.

Поліщук Лілія

6-В

ІІ

Халявінська Л.П.

16.

Окунь Вікторія

7-В

ІІ

Ткаченко Ю.В.

17.

Гальченко Дарина

8-А

ІІ

Козаченко О.А.

18.

Мовчан Євгенія

9-А

ІІ

Заремба О.М.

19.

Верхоглядов Семен

10

ІІ

Козаченко О.А.

20.

Гаврилюк Лілія

11

ІІ

Халявінська Л.П.

21.

Ілюхіна Анастасія

5-В

ІІІ

Сюрха Т.А.

22.

Олексієнко Софія

6-В

ІІІ

Халявінська Л.П.

23

Цюрпіта Матвій

7-В

ІІІ

Ткаченко Ю.В.

24.

Прядко Карина

8-А

ІІІ

Козаченко О.А.

25.

Козійчук Софія

9-В

ІІІ

Халявінська Л.П.

26.

Шевченко Артур

10

ІІІ

Козаченко О.А.

27

Колосова Вероніка

11

ІІІ

Халявінська Л.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гаряча лінія
Захист прав дітей
Нова школа
Фонд "22 елемент"
Облік фондів
Пошук
Розклад дзвінків
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Наш час
Погода